• Dolar döviz kuru
  • Euro döviz kuru

Okullar arası masa tenisi yarışması yapıldı

Ada okulları öğrencileri,  masa tenisi yarışlarında heyecanlı  zamanlar geçirdiler.

Okullar arası masa tenisi yarışması yapıldı

ADALAR GERÇEK / Adalar İlçesi  okulları arası masa tenisi yarışmaları yapıldı. 2-3 Mayıs’ta Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen masa tenisi yarışlarında  ilköğretim ve liseliler yarıştı. 

Baş hakem Ercan Ceylan'ın yönettiği karşılaşmaların sonuçları şöyle:

MİNİK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

  1. Kınalıada Mehmetçik İlkokulu

MİNİK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

  1. Kınalıada Mehmetçik İlkokulu

BİREYSEL YARIŞMALAR

MİNİK KIZLAR

  1. Damla ÇİÇEK  (Kınalıada Mehmetçik İlkokulu)
  2. Beste ÇİÇEK  (Kınalıada Mehmetçik İlkokulu)
  3. Yağmur Azra BOZUÇURUM  (Kınalıada Mehmetçik İlkokulu)

MİNİK ERKEKLER

  1. Salim Lamir SOHTORİK  (Kınalıada Mehmetçik İlkokulu)
  2. Efe Şahin ÇİÇEK  (Kınalıada Mehmetçik İlkokulu)
  3. Yusuf KINA  (Kınalıada Mehmetçik İlkokulu)

 

ADALAR İLÇESİ ORTAOKULLAR ARASI MASA TENİSİ YARIŞMA SONUÇLARI

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

  1. Heybeliada Ortaokulu
  2. Büyükada 125. Yıl Atatürk Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

  1. Heybeliada Ortaokulu
  2. Büyükada İmam Hatip Ortaokulu
  3. Büyükada 125. Yıl Atatürk Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

  1. Heybeliada Ortaokulu A
  2. Heybeliada Ortaokulu B
  3. Heybeliada Ortaokulu C

                                                                    

ADALAR İLÇESİ LİSELER ARASI MASA TENİSİ YARIŞMA SONUÇLARI

 

GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

  1. Heybeliada Anadolu Lisesi A
  2. Hüseyin Rahmi Gürpınar ÇPAL (A)
  3. Heybeliada Anadolu Lisesi B
  4. Hüseyin Rahmi Gürpınar ÇPAL (B)

GENÇ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

  1. Hüseyin Rahmi Gürpınar ÇPAL (A)
  2. Heybeliada Anadolu Lisesi A
  3. Heybeliada Anadolu Lisesi (B)
  4. Hüseyin Rahmi Gürpınar ÇPAL (B)

 

ADALAR İLÇESİ OKULLAR BİREYSEL MASA TENİSİ YARIŞMA SONUÇLARI

KIZLAR                                                                                      

  1. Fetiye YILDIZ  (Heybeliada Anadolu Lisesi)
  2. Berra AYGÜN  (Heybeliada Anadolu Lisesi)
  3. Eda YILDIZ  (Hüseyin Rahmi Gürpınar ÇPAL)
  4. Elif IŞIL  (Heybeliada Anadolu Lisesi)

ERKEKLER

  1. Selahattin ÖNER  (Hüseyin Rahmi Gürpınar ÇPAL)
  2. Arif ORUÇ  (Heybeliada Anadolu Lisesi)
  3. Berat ÇİÇEK  (Heybeliada Anadolu Lisesi)
  4. Yusuf DURSUN  (Heybeliada Anadolu Lisesi)

 

 



HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.